Waar is de tijd toch naartoe dat we met een ‘bakske’ van de bank sleurden om onze overschrijvingen te doen?
Meer dan 50 Belgische partners
Als het van itsme® afhangt, is dit voltooid verleden tijd. Via deze performante applicatie log je in op de slimste manier.
Meer dan 50 Belgische partners vonden reeds de weg naar itsme®. Zo kan je inloggen bij diverse bank(en), overheidsdiensten, mutualiteiten.
Bye, Bye, ‘bakske’ van de bank en kaartlezer!
Je doet dus alles met 1 applicatie en je hebt maar 1 code nodig. Dit betekent voor de consument een vereenvoudiging om u tegen te zeggen: je hebt geen kaartlezer meer nodig, geen bakje van de bank voor je overschrijvingen, belastingaangifte of het openen van mypension
Is dit een veilige applicatie?
De mobiele interacties die via itsme® verlopen niet zomaar over het standaard internet. De transacties gebeuren via een afgeschermd netwerk, enkel aangeboden aan Belgische simkaarten. Je gegevens worden altijd versleuteld bewaard en als gebruiker geef je altijd expliciet jouw toestemming om je gegevens te delen. Vaak krijg je ook de vraag om nog een extra vraag te bevestigen. De datacenters zijn gelegen in België. Jouw data slingert dus niet gewoon wat rond op het internet.
itsme® maakt het je gemakkelijk
- Om je digitale ID te gebruiken via je smartphone
- Om meer controle te hebben over het delen van jouw persoonsgegevens.
- Om je gegevens uit mypension te synchroniseren met pensioenmanager.
- Om je historiek van handtekeningen op te volgen.
- Om je verrichtingen in alle veiligheid te laten verlopen.